| Nazwa marki: | DLX |
| Numer modelu: | rurka platynowo-rodowa |
| MOQ: | 5 |
| Warunki płatności: | L/C, T/T, Western Union, |
| Możliwość zaopatrzenia: | 300 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa marki | DLX |
| Kształt | Rura/Przewód |
| Materiał | Czysta platyna/Platyna-iryd/Platyna-rod |
| Średnica zewnętrzna | 0.2-20mm |
| Grubość | 0.015 - 2mm |
| Długość | 10mm i na zamówienie |
| Zastosowanie | Oznaczenia radiocieniujące, elektrody pierścieniowe, urządzenia do zarządzania rytmem serca i cewniki |
| Opakowanie | Karton |
| Certyfikat | CE, RoHS, ISO, Reach |
| Materiał | Temperatura topnienia (°C) | Gęstość (g/cm³) |
|---|---|---|
| Czysta Pt (99,99%) | 1772 | 21,45 |
| Czysty Rh (99,99%) | 1963 | 12,44 |
| Pt-Rh5% | 1830 | 20,70 |
| Pt-Rh10% | 1860 | 19,80 |
| Pt-Ir5% | 1790 | 21,53 |
| Pt-Ir10% | 1800 | 21,81 |
| Pt-Ir20% | 1840 | 22,15 |
| Pt-Ir25% | 1840 | 21,70 |
| Pt-Ir30% | 1850 | 22,15 |