| Nazwa marki: | DLX |
| Numer modelu: | rurka platynowo-rodowa |
| MOQ: | 5 |
| Warunki płatności: | L/C, T/T, Western Union, |
| Możliwość zaopatrzenia: | 300 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa marki | DLX |
| Kształt | Rury/rury |
| Materiał | Czysta platyna/platynowy iryd/platynowy rod |
| Nadmiar | 0.2-20mm |
| Gęstość | 0.015 - 2 mm |
| Długość | 10 mm i na zamówienie |
| Zastosowanie | Radiopacne oznakowanie, elektrody pierścieniowe, urządzenia do sterowania rytmem serca i cewniki |
| Opakowanie | Karton |
| Certyfikat | CE, RoHS, ISO, zasięg |
| Materiał | Punkt topnienia (°C) | Gęstość (g/cm3) |
|---|---|---|
| Czyste Pt (99,99%) | 1772 | 21.45 |
| Czyste stężenie Rh (99,99%) | 1963 | 12.44 |
| Pt-Rh5% | 1830 | 20.70 |
| Pt-Rh10% | 1860 | 19.80 |
| Pt-Ir5% | 1790 | 21.49 |
| Pt-Ir10% | 1800 | 21.53 |
| Pt-Ir20% | 1840 | 21.81 |
| Pt-Ir25% | 1840 | 21.70 |
| Pt-Ir30% | 1850 | 22.15 |