| Nazwa marki: | DLX |
| Numer modelu: | Ni200 Włókno niklowe czyste |
| MOQ: | 2 kg |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500 ton miesięcznie |
Wysoka odporność na korozję Najlepsza cena Drut niklowy 0,025 mm Dla Rosji GOST 2019-75
![]()
![]()
Najlepsza cena Drut niklowy 0,025 mm dla Rosji
Opis:
Przewód niklowy czysty jest wysoce wszechstronnym i trwałym drutem, który składa się wyłącznie z metalu niklu.co czyni go doskonałym wyborem do zastosowań w trudnych warunkach.
Cechy:
1Dobra wytrzymałość mechaniczna.
2. wysoka odporność na korozję
3. wysoka odporność na ciepło
4. wysoka temperatura topnienia
5. dobre właściwości mechaniczne
6. dobra sprawność ciśnieniowa w stanie ciepłym i zimnym
Zastosowanie:
Łatwy do odgazowania, nadaje się do radiowych, źródeł światła elektrycznego, produkcji maszyn, przemysłu chemicznego i jest ważnym urządzeniem elektronicznym próżniowym.
Zakres wielkości
Włókno: od 0,025 do 8,0 mm.
Dane fizyczne
| Gęstość | 80,89 g/cm3 |
| Ciepło specyficzne | 0.109 ((456 J/kg°C) |
| Odporność elektryczna | 0.096×10-6ohm.m |
| Punkt topnienia | 1435-1446°C |
| Przewodność cieplna | 70.2 W/m-K |
| Średnia ekspansja termiczna Coeff | 130,3 × 10-6 m/m°C |
Typowe właściwości mechaniczne
| Właściwości mechaniczne | Nichel 200 |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 462 Mpa |
| Siła wydajności | 148 Mpa |
| Wydłużenie | 47% |
![]()
![]()
![]()