| Nazwa marki: | DLX |
| Numer modelu: | Goły drut termopary |
| MOQ: | 5 kg |
| Cena £: | $1.5-2 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Możliwość zaopatrzenia: | 300 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
|---|---|
| Nazwa marki | DLX |
| Nazwa produktu | K Kabel kompensacyjny przedłużania termoparów |
| Powierzchnia | Jasny/tlenowany |
| Standardowy | IEC 584, ASTM |
| Wielkość | Dostosowany rozmiar |
| Skład chemiczny | NiCr, NiSi |
| Zastosowanie | Kabel i drut |
| Opakowanie | na cewce lub jako cewka |
| Certyfikat | ISO |
| M.O.Q. | 50 metrów |
| Czas dostawy | 5-15 dni |
| Jednostki sprzedawcze | Jednostka |
|---|---|
| Wielkość pojedynczego opakowania | 20X15X10 cm |
| Pojedyncza waga brutto | 2.000 kg |
| Specyfikacje | Klasa | Temperatura pracy (°C) | Tolerancja | Standardowy |
|---|---|---|---|---|
| Nazwa produktu | Przewód termopar typu K | Długoterminowe: -40~1100 Krótkoterminowe: -40~1300 |
±1,5°C | GB/T 2614-1998 |
| Kierowca | Cu-CuNi/ NiCr-NiSi | ±2,5°C | GB/T 4993-1998 | |
| Izolacja | Włókno szklane/PVC/FEP/SILICON | Długoterminowe: -40~800 Krótkoterminowe: -40~900 |
±1,5°C | GB/T 4994-1998 |
| Opakowanie | 100 m/roll | ±2,5°C | GB/T 2903-1998 | |
| Osłony | O szerokości przekraczającej 10 mm | Długoterminowe: -200~300 Krótkoterminowe: -200~400 |
±0,5°C | GB/T 2903-1998 |