| Nazwa marki: | DLX |
| Numer modelu: | Drut nitynolowy |
| MOQ: | 5 kg |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500 ton miesięcznie |
| Właściwości magnetyczne | Pozbawione magnetyzmu |
|---|---|
| Surowce | NI34,5-36,5%, CR11,5-13,0% |
| Standardy wykonawcze | ASTM |
| Ciepło specyficzne | 450 J/kg-°C |
| Zakres topnienia | 1332-1380 °C |
| Tolerancja ścian | ± 3-5% |
| Formularz | MIG ((15 kg/płytka), TIG ((5 kg/karton), Strip |
| Wartość ceny | CIF CFR FOB EXW |
| Technika | Walcowane na gorąco, kuwane na gorąco, ciągnięte na zimno |
| Państwo dostawy | Sosoloid |
| Status dostawy | Walcowanie na zimno |
| Zawartość mo | 20,8-3,3% |
| Najwyższa siła | 620-790 MPa |
| Forma dostaw | Włókiennicze, pręty, kolumny, rurki, taśmy |
| Zastosowanie | Samoloty, samochody, statki, itp. |
| Klasa | Skład chemiczny | Zakres temperatury przekształcenia (Af) | Siła na rozciąganie (MPa) | Wyciąganie (%) | Główne zastosowania |
|---|---|---|---|---|---|
| NiTi-01M (superelastyczny) | Ni: 54,5-57,0%, Ti: saldo | -25~35°C | 800-1100 | 10-20 | Druty ortodontyczne medyczne, filery kanałowe, stenty naczyniowe |
| NiTi-02 | Ni: 55,0-56,5%, Ti: saldo | 0~80°C | 700-1000 | 8-15 | Pozostałe urządzenia do kontroli temperatury |
| CuNiTi (stopnia trzeciorzędowa) | Ni: 54,0-56,0%, Cu: 0,5-2,0%, Ti: saldo | -25~35°C | 850-1200 | 12-25 | Włókna przewodzące medyczne, szwy, zszywacze |
| NiTiFe | Ni: 54,5-57,0%, Fe: 0,1-2,0%, Ti: bilans | -50~20°C | 900-1300 | 10-18 | Aplikacje niskotemperaturowe, komponenty lotnicze |
| NiTiCr | Ni: 54,5-57,0%, Cr: 0,1-0,5%, Ti: saldo | -20~40°C | 1000-1400 | 8-15 | Urządzenia medyczne o wysokiej wytrzymałości, urządzenia do mocowania kości |