| Nazwa marki: | DLX |
| Numer modelu: | Kabel izolowany mineralnie |
| MOQ: | 2 kg |
| Cena £: | $3.00 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, Western Union, |
| Możliwość zaopatrzenia: | 300 ton miesięcznie |
Wysokowydajne kable z izolacją mineralną (MI) przeznaczone do precyzyjnego pomiaru temperatury w zastosowaniach przemysłowych. Te kable termoparowe charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją z materiałów o wysokiej czystości, zapewniającą niezawodne działanie w szerokim zakresie temperatur.
| Kod | + Noga dodatnia | - Noga ujemna |
|---|---|---|
| N | Ni-Cr-Si(NP) | Ni-Si-magnez (NN) |
| K | Ni-Cr(KP) | Ni-Al(Si) (KN) |
| E | Ni-Cr(EP) | Cu-Ni (EN) |
| J | Żelazo (JP) | Cu-Ni (JN) |
| T | Miedź (TP) | Cu-Ni (TN) |
| B | Platyna Rod-30% | Platyna Rod-6% |
| R | Platyna Rod-13% | Platyna |
| S | Platyna Rod-10% | Platyna |
| Materiał | Typ | Klasa | Temperatura robocza (℃) | Krótkoterminowa | Tolerancja | Standard |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NiCr-NiSi | K | 1 | -40~1100 | -40~1300 | ±1,5℃ | GB/T 2614-1998 |
| NiCr-NiSi | K | 2 | -40~1100 | -40~1300 | ±2,5℃ | GB/T 2614-1998 |
| NiCr-CuNi | E | 1 | -40~800 | -40~900 | ±1,5℃ | GB/T 4993-1998 |
| NiCr-CuNi | E | 2 | -40~800 | -40~900 | ±2,5℃ | GB/T 4993-1998 |
| Fe-Constantan | J | 1 | -40~600 | -40~800 | ±1,5℃ | GB/T 4994-1998 |
| Fe-Constantan | J | 2 | -40~600 | -40~800 | ±2,5℃ | GB/T 4994-1998 |
| Cu-CuNi | T | 1 | -200~300 | -200~400 | ±0,5℃ | GB/T 2903-1998 |
| Jednostki sprzedaży: | Pojedynczy przedmiot |
| Rozmiar pojedynczego opakowania: | 25X25X12 cm |
| Waga brutto pojedynczego opakowania: | 20,000 kg |
| Opakowanie: | Polistyren + pudełko upominkowe + karton eksportowy |
| Czas dostawy: | 7-20 dni |