| Nazwa marki: | DLX |
| Numer modelu: | Kabel izolowany mineralnie |
| MOQ: | 2 kg |
| Cena £: | $3.00 |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, Western Union, |
| Możliwość zaopatrzenia: | 300 ton miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Jiangsu, Chiny |
| Nazwa marki | dlx |
| Nazwa produktu | Kabel MI |
| Zastosowanie | Pomiar temperatury |
| Dia ((mm) | 00,25 mm do 12,7 mm |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Izolacja | 990,6% MgO o wysokiej czystości |
| Rdzeń | 2,4,6 |
| Zakres temperatury | 0~1100°C |
| Wielkość | Wielkość na zamówienie |
| Jednostki sprzedawcze: | Jednostka |
| Wielkość pojedynczego opakowania: | 25X25X12 cm |
| Pojedyncza masa brutto: | 20.000 kg |
| Opakowanie | Poliform + pudełko podarunkowe + karton eksportowy |
| Czas dostawy | 7-20 dni |
| Kod | Drut Składnik termopary |
|---|---|
| +pozytywna noga | - Negatywna noga. |
| N | Ni-Cr-Si(NP) Ni-Si-magnezu (NN) |
| K | Ni-Cr ((KP) ∫ Ni-Al ((Si) (KN) |
| E | Ni-Cr ((EP) ̊ Cu-Ni (EN) |
| J | Żelazo (JP) żelazo Cu-Ni (JN) |
| T | Miedź (TP) Cu-Ni (TN) |
| B | Platyna Rodium-30% |
| R | Platyna Rodium-13% |
| S | Platyna Rodium -10% |
| Materiał | Rodzaj | Klasa | Temperatura robocza (°C) | Długoterminowe | Krótkoterminowe | Tolerancja | Standardowy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NiCr-NiSi | K | 1 | -40~1100 | -40~1300 | ±1,5 stopnia | GB/T 2614-1998 | |
| 2 | ±2,5 stopnia | ||||||
| NiCr-CuNi | E | 1 | -40~800 | -40~900 | ±1,5 stopnia | GB/T 4993-1998 | |
| 2 | ±2,5 stopnia | ||||||
| Fe-Constantan | J | 1 | -40~600 | -40~800 | ±1,5 stopnia | GB/T 4994-1998 | |
| 2 | ±2,5 stopnia | ||||||
| Cu-CuNi | T | 1 | -200~300 | -200~400 | ±0,5 stopnia | GB/T 2903-1998 |
| Włócznia zewnętrzna ((mm) | przewód rdzeniowy Dia. | Włókno z przodu (mm) | Długość ((m) |
|---|---|---|---|
| Wyjdź Dia. | Gęstość ściany | Typy K, N, E, J, T | Typy S, R, B |
| 0.5 | 0.05-0.10 | 0.08-0.12 | - Nie. |
| 1.0 | 0.10-0.20 | 0.15-0.20 | - Nie. |
| 1.5 | 0.15-0.25 | 0.23-0.30 | - Nie. |
| 1.6 | 0.16-0.26 | 0.26-0.36 | - Nie. |
| 2.0 | 0.25-0.35 | 0.40-0.50 | 0.25.030 |
| 3.0 | 0.38-0.48 | 0.50-0.60 | 0.30-0.40 |
| 3.2 | 0.48-0.58 | 0.58-0.68 | 0.30-0.40 |
| 4.0 | 0.52-0.62 | 0.60-0.70 | 0.35-0.40 |
| 4.8 | 0.73-0.83 | 0.75-0.85 | 0.40-0.45 |
| 5.0 | 0.78-0.88 | 0.80-0.90 | 0.40-0.45 |
| 6.0 | 0.98-1.08 | 0.90-1.10 | 0.45-0.50 |
| 6.4 | 1/05-1.15 | 1.02-1.12 | 0.45-0.50 |
| 8.0 | 1.30-1.44 | 1.30-1.40 | 0.45-0.50 |
| 12.7 | 1.75-1.90 | 1.95-2.05 | - Nie. |