| Nazwa marki: | DLX |
| Numer modelu: | Rurka z nitinolu |
| MOQ: | 5 kg |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500 ton miesięcznie |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Odporność na korozję | Wysoki |
| Temperatura pamięci kształtu | 50-100°C |
| Pamięć kształtu | Tak |
| Temperatura topnienia | 1310°C |
| Gęstość | 6,45 G/cm3 |
| Przewodność cieplna | Niski |
| Supersprężystość | Tak |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 1100 MPa |