| Nazwa marki: | DLX |
| Numer modelu: | rurka platynowo-irydowa |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Gęstość | 21,45 g/cm³ |
| Twardość | 4,5 Mohsa |
| Właściwości magnetyczne | Niemagnetyczny |
| Odporność na korozję | Doskonała |
| Temperatura topnienia | 1769°C |
| Temperatura wrzenia | 3827°C |
| Wydłużenie | 10% |