| Nazwa marki: | DLX |
| Numer modelu: | rurka platynowo-irydowa |
| Nieruchomości | Wartość |
|---|---|
| Skład | Platyna i iryd |
| Przewodność cieplna | 140,9 W/mK |
| Przewodność elektryczna | 9.4 × 106 S/m |
| Gęstość | 210,45 g/cm3 |
| Punkt topnienia | 1769°C |
| Odporność na korozję | Świetnie. |
| Właściwości magnetyczne | Pozbawione magnetyzmu |