| Nazwa marki: | DLX |
| Numer modelu: | ERNiCrMo-3 |
| MOQ: | 15 |
| Warunki płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 500 ton miesięcznie |
![]()
Włókna spawalnicze na bazie niklu
ERNiCrMo-3, stop niklu, chromu i molibdenu o niskim dodatku węgla i niobu,ma wyższą odporność na działanie wysokich temperatur, takie jak utlenianie i karburowanie, a także na szeroki zakres środowisk korozyjnych o niezwykłej nasileniuTypowymi zastosowaniami inconel 625 są zastosowania w wodzie morskiej, komponenty lotnicze, sprzęt do przetwarzania chemicznego,składniki reakcji wodnej jądrowej.
Stop 625 klasy 2 jest zalecany do części wymagających optymalnej odporności na wkręcanie się lub pęknięcie.Materiał drobnoziarnisty (przegrzany) może być korzystny w temperaturze do 1500°F w odniesieniu do wytrzymałości na zmęczenie, twardość, wytrzymałość na rozciąganie i wydajność.
Wylotowanie Inconel 625
Wszelkie tradycyjne procedury spawania mogą być stosowane do spawania Inconel 625 z podobnymi stopami lub innymi metalami, takimi jak spawanie łukowe wolframem gazowym (GTAW), spawanie łukowe plazmowe (PAW),spawanie gazowe bezwładnościowe metalu (MIG) itp.. Przed spawaniem usuwaj łuski, tłuszcz, oznaki i odciski. I nie jest potrzebna obróbka cieplna przed i po spawaniu. Zalecam drut wypełniający w odniesieniu do spawania Inconel 625: ERNiCrMo-3
Włókno spawane z niklu Włókno spawane z niklu Włókno spawane z niklu Włókno spawane z niklu Włókno spawane z niklu
| ErNiCrMo-3 Depozytowany skład chemiczny % (typowy) | ||
| C = 0.09 | Si = 0.12 | Ni = Saldo |
| Mn = 0.05 | Cr = 21.9 | Nb/Ta = 3.65 |
| Fe = 0.62 | Mo = 8.70 | |
Włókno Włókna spawalnicze z niklu
- Nie.
Rozmiar, który możemy zaoferować.
| MIG | (15 kg/kolor), | Wielkość |
| 0.8 1.2 2.4 3.2 mm | ||
| TIG | (5 kg/szafkę),Płytka |
Zastosowanie
ERNiCrMo-3 (NA625) jest stosowany głównie do spawania wolframu gazowego i łuku gazowego metalu oraz metali podstawowych o dopasowanym składzie.Może być używany do spawania różnych kombinacji metali, takich jak stal., stali nierdzewnej, stopów Inconel i Incoloy.
| Depozytowane właściwości wszystkich metali spawanych w % (AW) | |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 114,000 psi |
| Siła wydajności | 66,000 psi |
| Wydłużenie | 35% |
![]()