| Nazwa marki: | DLX |
| Numer modelu: | 1J79 |
| MOQ: | 2 |
| Cena £: | $30-$45 |
| Warunki płatności: | L/C, T/T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 300 ton miesięcznie |
![]()
![]()
1J79 (miękki stop magnetyczny) precyzyjny stop
precyzyjny stop 1J79 indukcja magnetyczna nasycenia Bs≥0,75T, punkt Curie ℃ = 450, rezystywność (μΩ • m) = 0,55;precyzyjny stop posiadający mały współczynnik magnetostrykcji, łatwa przenikalność, szybkie rozmagnesowanie, mała siła koercji, niski stratności prądów wirowych, stosowany do pokrycia częstotliwości, średnich i wysokich częstotliwości w całym zakresie częstotliwości,precyzyjny stop Produkty obejmują: taśmę, blachę, pręt, drut i folię.precyzyjny stop Głównie stosowany do transformatorów impulsowych, transformatorów precyzyjnych, transformatorów wyłączników różnicowoprądowych, ekranowania magnetycznego, jarzm i transformatorów o małej mocy pracujących w słabym polu magnetycznym, transformatorów zerowonowych, wzmacniaczy magnetycznych małej mocy, wysokich częstotliwości.
Oprócz wysokiej przenikalności, jego inne właściwości magnetyczne to niska koercja, bliska zeru magnetostrykcja i znacząca anizotropowa magnetorezystancja. precyzyjny stopNiska magnetostrykcja jest kluczowa dla zastosowań przemysłowych, pozwalając na jej stosowanie w cienkich warstwach, gdzie zmienne naprężenia mogłyby inaczej spowodować katastrofalnie duże zmiany właściwości magnetycznych. Rezystywność elektryczna Permalloy może się zmieniać nawet o 5% w zależności od siły i kierunku przyłożonego pola magnetycznego. Permalloy zazwyczaj mają strukturę krystaliczną typu sześciennego centrowanego na ścianach z parametrem sieci około 0,355 nm w pobliżu stężenia niklu wynoszącego 80%. precyzyjny stop Wadą permalloy jest to, że nie jest on zbyt plastyczny ani łatwy w obróbce, więc zastosowania wymagające skomplikowanych kształtów, takie jak osłony magnetyczne, są wykonane z innych precyzyjnych stopów o wysokiej przenikalności takich jak mu-metal. Permalloy jest stosowany w rdzeniach transformatorów i głowicach magnetycznych.
precyzyjny stop 1J79 szeroko stosowany w przemyśle radioelektronicznym, precyzyjnych instrumentach, systemach zdalnego sterowania i automatyki.
precyzyjny stop precyzyjny stop precyzyjny stop
Specyfikacje
| Klasa | 1J79- Taśma |
| Grubość | 0,1~10mm |
| Szerokość | 20~500mm |
| Waga szpuli | 2-50 kg |
| Stan |
Miękki lub Twardy |
Skład chemiczny(%)
| Klasa | C | Si | Mn | P | S | Ni | Cr | Mo | Fe |
| 1J79 | ≤0,03 | 0,3~0,5 | 0,6~1,1 | ≤0,02 | ≤0,02 | 78,5~80 | - | 3,8~4,1 | Reszta. |
Właściwości fizyczne
Właściwości magnetyczne
![]()
![]()
![]()