| Nazwa marki: | DLX |
| Numer modelu: | ERNiCrMo-3 |
| MOQ: | 15 |
| Warunki płatności: | L/C, T/T, Western Union |
| Możliwość zaopatrzenia: | 300 ton miesięcznie |
![]()
Drut spawalniczy niklowy Drut spawalniczy niklowy Drut spawalniczy niklowy Drut spawalniczy niklowy Drut spawalniczy niklowy
| Skład chemiczny osnowy ERNiCrMo-3 % (typowa) | ||
| C = 0,09 | Si = 0,12 | Ni = Reszta |
| Mn = 0,05 | Cr = 21,9 | Nb/Ta = 3,65 |
| Fe = 0,62 | Mo = 8,70 | |
Drut spawalniczy Drut spawalniczy niklowy Drut spawalniczy niklowy
Dostępne rozmiary
| MIG | (15 kg/szpulę), | Rozmiar |
| 0,8 1,2 2,4 3,2 mm | ||
| TIG | (5 kg/pudełko), Taśma |
Zastosowanie
ERNiCrMo-3 (NA625) jest używany głównie do spawania łukowego metodą TIG i MIG z metalami podstawowymi o zgodnym składzie. Jest również stosowany do spawania Inconel 601 i Incoloy 800. Może być używany do spawania różnych kombinacji metali, takich jak stal, stal nierdzewna, stopy Inconel i Incoloy.
| Właściwości osnowy spawanej % (AW) | |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 114 000 psi |
| Granica plastyczności | 66 000 psi |
| Wydłużenie | 35% |
![]()